Stolní tenis - rok 2008

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice I Prostějov Liberec Turnhov Cheb Praha Žďár nad Sázavou Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Tláskal Vladimír   1-20 2-19 2-19 2-19   2-19 2-19 1-20 2-19 1-20 117
2 Mrázek Jan   2-19 1-20 3-18     1-20 3-18 2-19     114
3 Zajpt Tomáš 4-17     1-20 1-20   4-17 4-17   1-20   111
4 Bobek Jiří 3-18   3-18 4-17 3-18 3-18   7-14 3-18 3-18   108
5 Melkus Ivo   7-14 6-15 9-12 4-17 7-14 6-15 5-16 9-12 4-17 3-18 98
6 Hora Antonín 5-16 5-16 5-16 7-14     5-16 6-15 5-16 6-15 4-17 97
7 Antonín Jiří 6-15 9-12 9-12 6-15 6-15 11-10   8-13 4-17 5-16 2-19 97
8 Lukešová Ivana 8-13 4-17     7-14 4-17 8-13 11-10 6-15 11-10 9-12 89
9 Bobková Naďa 10-11   8-13 12-9 9-12 5-16   13-8 8-13 8-13   78
10 Juřica Petr   6-15 4-17         9-12 7-14   6-15 73
11 Pešek Ladislav 9-12           7-14 12-9 12-9   17-4 48
12 Schmidt Marek           1-20   1-20       40
13 Adámek Petr     7-14           10-11   8-13 38
14 Klíma Jaroslav       11-10 5-16         10-11   37
15 Bína Daniel           2-19 3-18         37
16 Macíček Libor               10-11   9-12 10-11 34
17 Gottlieb Petr 12-9 8-13       9-12           34
18 Zapadlo Karel   3-18   5-16               34
19 Štěpánková Barbora   13-8 10-11           14-7   13-8 34
20 Bubla Jiří       8-13 8-13             26
21 Coufal Jan 13-8 14-7       13-8           23
22 Charvátová Michaela   12-9   13-8   17-4           21
23 Moravcová Jana                 11-10   11-10 20
24 Vokáč Martin 1-20                     20
25 Mentznerová Beáta   10-11             13-8     19
26 Špidlen Miroslav 2-19                     19
27 Kříž Jiří                   12-9 12-9 18
28 Žák Jiří                     5-16 16
29 Šaňková Dana           8-13         18-3 16
30 Hrbek Miroslav           6-15           15
31 Kroužel Leoš                 16-5 14-7 19-2 14
32 Fedra Petr                     7-14 14
33 Vaněk Jan 7-14                     14
34 Krpálek Jaromír                   7-14   14
35 Pobucký Martin   11-10             17-4     14
36 Tománek Jan             9-12         12
37 Tesař Pavel       10-11               11
38 Lindák Petr           10-11           11
39 Mrtková Jarmila 11-10                     10
40 Obořil Vladimír           12-9           9
41 Mach Roman                   13-8   8
42 Leskovjan Lukáš           14-7           7
43 Kolaříková Simova                     14-7 7
44 Kniezková Martina                   15-6   6
45 Pokorná Michaela                 15-6     6
46 Kyjánek Bohuslav                     15-6 6
47 Rejfíř Josef           15-6           6
48 Nejedlý Luboš           16-5           5
49 Koubek Jaroslav                     16-5 5
50 Kovařík Václav           18-3           3